Kolekce ebooků na USB flash disku

Sada e-booků Fotocesty na 16GB USB flash disku.

Kolekce ebooků na USB dual flash disku

Pořiďte si kolekci všech pěti fotografických e-booků Fotocesty na 16GB USB dual flash disku ADATA – vložte jej do počítače, tabletu nebo mobilu. Udělejte si radost. Anebo překvapte své blízké originálním foto dárkem k narozeninám nebo k Vánocům. Které foto návody s USB diskem získáte?

Jak fotografovat v zimě

Ebook ve formátu PDF, 80 stran.

Ebook Jak fotografovat v zimě

Naučíte se fotografovat během slunných mrazivých dní i v době chumelenice. Na horách, na zamrzlém rybníce, v teple domova. Zvládnete zaznamenat období adventu, Vánoce, silvestrovské ohňostroje. V e-knížce také najdete speciální kreativní techniky – jak si vytvořit šablonu na focení světýlek, i kterak do snímku vyčarujete sníh. E-book obsahuje více než 90 zimních fotografií a mnoho návodů.


Cena: 549 Kč

Zjistěte více

Cena: 191 Kč

Zjistěte více


20+1 návodů pro skvělé fotografie z cest

Ebook ve formátu PDF, 135 stran.

Ebook 20+1 návodů pro skvělé fotografie z cest

Z ebooku se dozvíte, jak se připravit na cesty. Najdete v něm rady a tipy, jakým způsobem fotografovat mnoho situací, se kterými se na výletech, dovolené nebo i během roku setkáte. Například, jak fotit krajinu, architekturu, místní obyvatele, vodu v pohybu či západ slunce. V e-knížce je zmínka o foto filtrech i jak svůj fotoaparát ochránit v nepříznivých podmínkách. Vše jsem doplnila hromadou ukázkových fotografií. 

8 věcí, které musíte vědět, než začnete fotit

Ebook ve formátu PDF, 36 stran.

Ebook 8 věcí, které musíte vědět, než začnete fotit

Ebook vhodný pro úplné začátečníky. Zjistíte, v jakých situacích využít automatické, motivové a kreativní režimy. Jak správně nastavit expozici – ISO, clonu i čas a co je crop-faktor. Získáte krátké tipy pro poutavou kompozici, kdy je nejlepší denní doba pro fotografování a další užitečné rady pro fotografické začátky se zrcadlovkou.


Cena: 299 Kč

Zjistěte více

Cena: zdarma

Zjistěte více


17 fíglů, jak fotit pavučiny

Ebook ve formátu PDF, 24 stran.

Ebook 17 fíglů, jak fotit pavučiny

Milujete fotografování detailů? Pak se vám bude tento ebook hodit. Dozvíte se, kdy je správná doba pro zachycení křehkých pavučinek, tipy na kompozici i jak pavučina nejlépe vynikne. Naučíte se správně nastavit fotoaparát a zaostřit, objevíte spoustu dalších foto triků pro zachycení pavučinek.

Cena: zdarma

Zjistěte více

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.