fbpx
FOTOEXPO 2015.
Znáte veletrh a festival současné fotografie FOTOEXPO? Pokud ne, napravte to. Na podzim začíná jeho třetí ročník. Rozšiřte své obzory ze světa fotografie, naučte se novým věcem a seznamte se známými fotografy. Čtěte dál.
 
Kdy? V sobotu 17. října 2015. 
Kde? V Národním domě na Vinohradech.
 
Na co se můžete těšit?
 
Dozvíte se o novinkách z oblasti fotografie, tisku, příslušenství a ukládání dat. Na festivalu budou workshopy, besedy a semináře. Vystavovatelé předvedou to nejžhavější ze svého portfolia, odborníci vás seznámí se speciálními fotografickými technikami a velká jména fotografického světa vás nenechají na pochybách, že jste se ocitli v exkluzivní společnosti. O podrobném programu vás budu informovat příště.
 
I tento rok je součástí doprovodného programu velká fotografická soutěž FOTOTALENT 2015. 
 
Základní kolo soutěže bude probíhat od 1. 6. 2015 do 31. 8. 2015. Ukončení příjímání soutěžních fotografií je 31. 8. 2015 ve 24:00 hod. Vyberte si ze třech soutěžních témat :
 
V ulicích - ulice poskytují nepřeberné množství neopakovatelných situací. Rozhodující okamžiky, koloběh života, detaily a proměny prostoru kolem vás. Z toho všeho můžete vytvořit originální fotografii.
Fototalent 2015 - V ulicích.
 
Láska - láska má mnoho podob a právem je tak jedním z nejpopulárnějších námětů.  Téma lásky přímo vybízí k zachycení radosti, citu, úsměvů, chvil a fotografií, na které se nezapomíná.
Fototalent 2015 - Láska.
 
Adrenalin - co všechno pro vás může být adrenalinovým zážitkem? Pohyb, rychlost, strach, nadšení nebo pokořená výzva? Zachyťte na svých fotografiích jedinečné adrenalinové zážitky.
Fototalent 2015 - Adrenalin.
 
Detailní harmonogram, podmínky a postup jak se přihlásit najdete na webových stránkách FOTOEXPO
 
Soutěžte a dokažte, že na to máte! Vyrazte na podzim na FOTOEXPO. Pro příznivce fotografie je to vyjímečná událost.
 
Lenka
Autor: LenkaWeb: http://www.fotocesta.cz
Už řadu let se zajímám o svět barevných obrázků. Fotím, píšu e-booky, články na blog a na fotokurzech učím druhé, jak fotografovat. Pro klienty fotím produkty a služby. Tohle všechno mě moc naplňuje. Také mě baví toulat se Českým rájem a cestovat.

Obchodní podmínky       Ochrana a zpracování osobních údajů       Cookies
© 2019 Lenka Dolečková, Fotocesta.cz