fbpx
Printic - mobilní aplikace pro tisk fotografií.

Fotíte mobilním telefonem? Pak mám pro vás tip. Printic je skvělá a zábavná aplikace, pomocí které si necháte vytisknout fotografie pořízené chytrým telefonem. Snímky vám doručí rovnou domů do poštovní schránky, případně na adresu přátel, v krásné oranžové obálce. Jak Printic funguje? Čtěte dál.

Foťte také mobilem

Mobilním telefonem fotografují i profesionální fotografové. Kdo by s sebou také tahal zrcadlovku, když jdete načerpat energii do lesa, zaběhat si, projet se na kole nebo ke kamarádovi na kafe. A právě mobilem častokrát vzniknou super momentky. Je škoda je nechat jen uložené v přístroji. Vytiskněte je a udělejte si radost.

Udělejte radost svým přátelům nebo babičce

Fotografie z výletu s přáteli nebo z rodinné oslavy pošlete kamarádům či babičce rovnou domů zabalené k barevné krabičce. Skvělý nápad, že?

Vytisknuté fotografie z mobilní aplikace Printic.

Má někdo námitky?

Někdo může namítat: „Vždyť si můžu nechat vytisknout fotografie na automatu v drogerii za pár korun. Tak proč Printic?“ Pomocí Printic vše zařídíte přímo z mobilu a v pohodlí domova. Je to rychlé a zábavné.

Jak Printic funguje? Čtěte podrobný postup níže.

1) Do chytrého telefonu si stáhněte aplikaci Printic. Je zdarma. Majitelé iPhonu ji najdou v App Store a uživatelé Androidu v Google Play.

2) Po spuštění aplikace si vyberete službu, o kterou máte zájem. Chcete-li fotografie vytisknout, zvolíte „Print“. Je možné si nechat vytvořit plakát, knihu, magnet či kalendář.

3) Dále vybíráte z formátů. Máte-li zájem o polaroidový formát 8x10 cm, zvolte „vintage prints 8x10 cm“. Cena za první je snímek 1,59€ a za další 0,39€. Při zakoupení 20 fotografií vás v přepočtu na české koruny vyjde jedna fotografie na 12Kč. Minimální objednávka jsou 3 fotografie. Žádné jiné poplatky si Printic neúčtuje a doprava je zdarma.

4) Pak vyberete fotografie z telefonu. Můžete také vybrat snímky z Instagramu či svého Facebookového profilu.

5) Teď se musíte zaregistrovat, buď přes email nebo Facebook. Zvolte “Signup”.

6) V dalším kroku snímky oříznete nebo přidáte text. Upravujte si barvu i velikost textu. Můžete si měnit i barvu podkladu.

7) Po potvrzení vybraných fotografií zadejte doručovací adresu, buď svou, anebo tu, na kterou chcete snímky poslat.

8) Teď se vám ukáže cena za balíček. Potvrďte tlačítkem „checkout“ a pokračujte dále.

9) Fotografie se začnou nahrávat. Zabere to pár minut, záleží na počtu fotografií a rychlosti internetového připojení.

10) Potom budete vyzvání k zaplacení. Máte dvě možnosti – kreditní kartou nebo přes účet PayPall. Já používám kreditní kartu. Pomocí bezpečnostního formuláře vložíte údaje o kreditní kartě a platíte. Nebojte se, je to bezpečné.

11) Hotovo! Hned na to vám dorazí e-mailem s objednávkou a faktura.

Doručení a balení

Printic garantuje vytisknutí a doručení fotografií z Francie za 3-5 dní. V mém případě trvalo doručení 6 pracovních dní. Balení je veselé a barevné. Fotografie vám přijdou v bílé obálce s razítkem Paříže. Uvnitř je oranžová obálka, ve které jsou fotografie. Snímky jsou vytištěné na kvalitním lesklém papíru.

Oranžová obálka s fotkami od Printic.

Neváhejte a zvěčněte své každodenní vzpomínky!

Lenka
Autor: LenkaWeb: http://www.fotocesta.cz
Už řadu let se zajímám o svět barevných obrázků. Fotím, píšu e-booky, články na blog a na fotokurzech učím druhé, jak fotografovat. Pro klienty fotím produkty a služby. Tohle všechno mě moc naplňuje. Také mě baví toulat se Českým rájem a cestovat.

Obchodní podmínky       Ochrana a zpracování osobních údajů       Cookies
© 2019 Lenka Dolečková, Fotocesta.cz