fbpx
Barevný popruh na fotoaparát Lokoko.

Máte doma fotografku nebo fotografa? Nevíte, jaký koupit dárek k narozeninám či pod vánoční stromeček? Vybrat originální dárky pro fotografy dá zabrat. Mám pro vás tip. Pořiďte své fotografce či svému fotografovi stylový barevný popruh na foťák. Fotíte i vy? Pak udělejte radost sobě a opatřete si popruh také. Jeden takový foto popruh mám. Kdo jej vyrobil a jak jsem s ním spokojená? Přečtěte si mini recenzi.

Proč pořizovat jiný popruh než ten, který už u fotoaparátu je?

Běžné popruhy jsou obvykle v nudné černé barvě s výrazným nápisem značky foťáku. Po přečtení značky na popruhu vás pak jiný fotograf okamžitě zaškatulkuje mezi stoupence Nikonu, Canonu či jiné značky. S pestrým popruhem k fotoaparátu zdůrazníte svou individualitu.

Další nevýhodou obvyklého nylonového popruhu je, že po delším nošení na krku škrábe, což bývá během celodenního výletu nebo po delším fotografování dost nepříjemné.

Který popruh k fotoaparátu jsem si pořídila?

Nějaký veselejší a pestrý popruh jsem sháněla dlouho. Bohužel na českých e-shopech nejsou moc k sehnání, anebo není z čeho vybírat. Několik popruhů jsem našla na Fler.cz, ale prodejce už je nevyrábí. Jiné popruhy zase byly příliš drahé.

Pak jsem objevila rodinný e-shop z Brna Lokoko.cz. Dovážejí foto popruhy z různých koutů světa.

Pro svou bezzrcadlovku jsem vybrala ručně vyráběný barevný popruh Ethnic od Lusikky. Popruh je široký 3 cm. Pro zrcadlovku bych ale raději zvolila šířku 4 cm. Pro kompakt bude stačit popruh o šířce třeba jen 2 cm. Záleží na vkusu.

Jak jsem s popruhem spokojená a co se mi na něm líbí?

Materiál. Samotný popruh je ušitý z splétané, zpevněné bavlny. Koncovky jsou z leštěné kůže. Popruh je příjemný na dotek a na krku neškrábe.

Popruhy na fotoaparát Lokoko.

Zpracování. Kvalitní šití je vidět na první pohled. Nikde žádné vytahané nitě.

Barvy. Jakožto žena si věci vybírám také podle vzhledu. Mám ráda „etno styl“. Proto mě popruh s „etno“ vzorem hned zaujal. Líbí se mi i zvolená kombinace barev.

Popruhy na fotoaparát Lokoko.

Cena popruhu je docela v pohodě. Ceny popruhů od Lokoko se pohybují v rozmezí 400–1100 Kč, což není, s ohledem na ceny fototechniky, zase tak moc.

• Popruh je výškově / délkově nastavitelný. Nastavíte a upravíte si jej podle potřeby.

Z popruhu jsem nadšená. Vypadá skvěle a je pohodlný. Už žádné zařezávání klasického popruhu do krku.

Pro fotografky parádnice i pro fotografy klasiky

Milujete barvičky, jako já? V e-shopu najdete popruhy vzorované, puntíkované nebo pruhované.

Máte-li raději klasiku, budou se vám líbit jednobarevné popruhy.

Popruhy jsou ušité z různých materiálů. V nabídce naleznete bavlněný popruh, textilní popruhy, tkané, pletené, ale i kožené popruhy.

Popruhy Lokoko.

Na které značky fotoaparátů popruhy pasují?

Je jedno, zda máte Nikon, Canon, Fujifilm, Pentax nebo třeba Sony. Popruhy od Lokoko pasují na všechny značky a typy fotoaparátů. Na zrcadlovku, bezzrcadlovku i kompakt.

Překvapte novým popruhem! 

Lenka
Autor: LenkaWeb: http://www.fotocesta.cz
Už řadu let se zajímám o svět barevných obrázků. Fotím, píšu e-booky, články na blog a na fotokurzech učím druhé, jak fotografovat. Pro klienty fotím produkty a služby. Tohle všechno mě moc naplňuje. Také mě baví toulat se Českým rájem a cestovat.

Obchodní podmínky       Ochrana a zpracování osobních údajů       Cookies
© 2019 Lenka Dolečková, Fotocesta.cz