Řehtačkoakce.

AKCE JE UKONČENA. 29. března 2018 je Zelený čtvrtek. Den obdarovávání. Jak se týká Zelený čtvrtek Fotocesty a vás? Získete e-knížky, všechny produkty Fotocesty a fotokurzy o 100 Kč levněji. Zjistěte více.

Zelený čtvrtek je tu. Den milosrdenství a obdarovávání. Podle historických pramenů večer odlétají zvony z kostelů do Říma. Ve svatostáncích nastane až do sobotního večera ticho. Zvonění bude nahrazeno zvukem řehtaček – pokud tedy u vás kluci stále dodržují tradici a s řehtačkami pobíhají.

Co to všechno znamená na Fotocestě?
Abychom neměli bez zvonů moc smutno, bude vyřehtaná :-D

Vyfoťte si Velikonoce, beránka, foťte celé jaro, květiny, léto, dovolenou. Aby vám to šlo co nejlépe, vyřehtala jsem vám slevu na všechny produkty od Fotocesty a fotokurzy, které spolupořádám.

Všechny ebooky, celou sadu s duálním flash diskem i fotokurzy teď získáte o 100 korun levněji. Na Zelený čtvrtek zeleného Karla IV.

Kdy akce končí? Zvony přifrčí z Říma zpátky o Bílé sobotě po západu slunce a Řehtačkoakci odzvoní.

Co se slevou od Fotocesty získáte?

1) Kolekce všech ebooků na 16 GB dual flash disku

Běžná cena Kolekce ebooků na USB flash disku je 949 Kč. Avšak na Řehtačkoakci ji na Fotocestě koupíte o 100 korun levněji. Za 849 korun. Kolekce obsahuje všech 6 ebooků Fotocesty.

Podívejte se, které foto ebooky s USB diskem získáte.

2) Ebook Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu

Obvyklá cena dvoudílného ebooku Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu je 299 Kč. Ale pouze v Řehtačkoakci jej pořídíte o 100 Kč méně. Za 199 korun. Květinový ebook má dva díly. Je zaměřený na jaro a léto. Odhalíte základní a kreativní techniky pro focení květin venku, v botanické zahradě i doma. Tento ebook je obsažen i v produktu č. 1.

Omrkněte, které foto triky květinový ebook obsahuje.

3) Ebook 18 návodů pro skvělé fotografie z cest

Normální cena ebooku 18 návodů pro skvělé fotografie z cest je 299 Kč. Tentokrát si jej na Fotocestě opatříte o 100 korun levněji. Za 199 korun. Ebook využijete na jaře, v létě i na podzim. Bude vám rádcem na vašich výletech, cestách a dovolených. Tento ebook je obsažen také v produktu č. 1.

Omrkněte, které návody s cestovatelským ebookem získáte.

4) Ebook Komponujte fotky lépe a vynikněte z davu

Obvyklá cena ebooku Komponujte fotky lépe a vynikněte z davu je 399 Kč. Ale v předvelikonoční akci jej seženete o sto korun levněji. Za 299 korun. Co se z ebooku dozvíte? Kromě zlatého řezu, pravidla třetin se naučíte ve fotografii zdůraznit prostorovou hloubku, natrénujete si rámování, zbavíte se fotek plných balastu. Zjistíte, jak najít hlavní motiv nebo vytvoříte foto příběh. A mnoho dalších kompozičních triků. Tento ebook je obsažen i v produktu č. 1.

Podívejte se, jaké rady a tipy v ebooku o kompozici najdete.


Zřejmě už víte, že kromě blogování na Fotocestě spolupořádám fotokurzy s Mariánem z Piny.cz. Proto jsme se dohodli, že do této velikonoční akce přidáme i další e-book a všechny aktuálně vypsané fotokurzy.

5) Ebook Rychlonávod na Adobe Lightroom

Běžná cena Rychlonávodu na Adobe Lightroom je 249 Kč. Marián jej nabízí v jarní slevě za 199 Kč. Avšak na Řehtačkoakci jej zakoupíte ještě o stovku levněji – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCEAdobe Photoshop Lightroom je jedním z nejoblíbenějších programů na postprodukci fotografií. V ebooku najdete návody na základní editaci a úpravu fotek, které vám pomohou dostat ze svých snímků maximum.

Podívejte se, jaké návody v ebooku o postprodukci získáte.

6) Fotokurzy v Českém ráji a v Praze

Vypsali jsme nové jarní termíny několika fotokurzů. Když si s objednávkou pospíšíte, pořídíte je taky o stovku levněji – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE.

Zjistěte, co se na fotokurzech v Českém ráji a v Praze naučíte.

 Vyřehtané Velikonoce a krásné foto jaro!

Lenka
Autor: LenkaWeb: http://www.fotocesta.cz
Už řadu let se zajímám o svět barevných obrázků. Fotím, píšu e-booky, články na blog a na fotokurzech učím druhé, jak fotografovat. Pro klienty fotím produkty a služby. Tohle všechno mě moc naplňuje. Také mě baví toulat se Českým rájem a cestovat.

Obchodní podmínky       Ochrana a zpracování osobních údajů       Cookies
© 2019 Lenka Dolečková, Fotocesta.cz

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.