Ebooky


Jak fotit barvy i mlhy podzimu

V ebooku se naučíte poznat „to správné podzimní světlo“ a inspirujte se tipy na focení ranní mlhy. Odhalíte návody na fotografování hub, tekoucí vody, dešťových kapek, pavučin nebo podzimních listů.

Osvojíte si rady na focení zátiší. Budete umět najít barevné kontrasty a kombinovat barvy tak, aby lahodily oku diváka. I další nápady pro vaše podzimní portfolio, včetně spoustou ukázkových podzimních snímků.

Ebook ve formátu PDF, 140 stran.

Cena: 299 Kč


Jak fotografovat v zimě

Naučíte se fotografovat během slunných mrazivých dní i v době chumelenice. Na horách, na zamrzlém rybníce, v teple domova. Zvládnete zaznamenat období adventu, Vánoce, silvestrovské ohňostroje. V e-knížce také najdete speciální kreativní techniky – jak si vytvořit šablonu na focení světýlek. E-book obsahuje více než 100 zimních fotografií a mnoho návodů.

Ebook ve formátu PDF, 135 stran.

Cena: 299 Kč


Komponujte fotky lépe
a vynikněte v davu

Komponujte fotky lépe a vynikněte v davu.

Umíte už správně nastavit expozici, ovládáte práci s hloubkou ostrosti? Zaměřte se na kompozici. Co se z ebooku dozvíte? Kromě zlatého řezu, pravidla třetin se naučíte ve fotografii zdůraznit prostorovou hloubku, natrénujete si rámování, zbavíte se fotek plných balastu. Zjistíte, jak najít hlavní motiv nebo vytvoříte foto příběh. A mnoho dalších kompozičních triků. Vše uvidíte na příkladech a pomocí úkolů si vyzkoušíte techniky v praxi.

Ebook je ve formátu PDF, 185 stran.

Cena: 299 Kč


Jak fotografovat květiny
i bez makroobjektivu

Ebook Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu.

Baví vás fotografování květin? Pak je tento ebook pro vás. Naučíte se rozpoznat denní dobu, světelné podmínky, pracovat s hloubkou ostrosti a expozicí. Dozvíte se rady pro poutavou kompozici. Zjistíte, jak zachytit motýly a čmeláky. Seznámíte se s kreativními technikami pro focení květin venku i doma. A další nápady pro vaší květinovou foto tvorbu.

Dvoudílný ebook ve formátu PDF, celkem 140 stran.

Cena: 299 Kč


18 návodů pro skvělé fotografie nejen z cest

Ebook 18 návodů pro skvělé fotografie nejen z cest.

Z ebooku se dozvíte, jak se připravit na cesty. Odhalíte rady a tipy, jakým způsobem fotografovat mnoho situací, se kterými se na výletech, dovolené nebo i během roku setkáte. Například, jak fotit krajinu, architekturu, místní obyvatele, západ slunce. V e-knížce také zjistíte, jak svůj fotoaparát ochránit v nepříznivých podmínkách. Kapitoly jsem doplnila hromadou ukázkových fotografií.

Ebook ve formátu PDF, 135 stran.

Cena: 299 Kč


7 věcí, které musíte vědět, než začnete fotit

Ebook 7 věcí, které musíte vědět, než začnete fotit.

Proč jsou fotky tmavé? Nebo naopak vyšisované? Jak to, že jsou rozmazané a proč má ten pán na hlavě strom? Expozice, kompozice, třetiny, zlatý řez, ohnisko, crop, clona,… Poznejte fotografické základy, bez kterých se neobejdete.

Ebook ve formátu PDF, 50 stran.

Cena: zdarma