Kolekce ebooků Fotocesty

Všechny ebooky Fotocesty ve výhodné sadě.
Udělejte si radost.
Anebo překvapte foto kámoše originálním foto dárkem.

Kolekci ebooků není možné zakoupit.

Kolekce ebooků Fotocesty.

Které návody v kolekci získáte?

Ebook Komponujte fotky lépe a vynikněte v davu

Komponujte fotky lépe a vynikněte v davu.

Umíte už správně nastavit expozici, ovládáte práci s hloubkou ostrosti? Zaměřte se na kompozici. Co se z ebooku dozvíte? Kromě zlatého řezu, pravidla třetin se naučíte ve fotografii zdůraznit prostorovou hloubku, natrénujete si rámování, zbavíte se fotek plných balastu. Zjistíte, jak najít hlavní motiv nebo vytvoříte foto příběh. A mnoho dalších kompozičních triků. Vše uvidíte na příkladech a pomocí úkolů si vyzkoušíte techniky v praxi.

Ebook je ve formátu PDF, má 185 stran. Běžná cena 299 Kč.

Ebook Jak fotit barvy i mlhy podzimu

Ebook Jak fotit barvy i mlhy podzimu.

V ebooku se naučíte poznat „to správné podzimní světlo“ pro pořizování snímků krajiny a inspirujte se tipy na focení ranní mlhy. Odhalíte tipy a návody na fotografování hub, tekoucí vody, dešťových kapek, pavučin, podzimních listů. Osvojíte si rady na focení zátiší. Budete umět najít barevné kontrasty a kombinovat barvy tak, aby lahodily oku diváka. I další nápady pro vaše podzimní portfolio, včetně spoustou podzimních snímků.

Ebook je ve formátu PDF, má 140 stran. Běžná cena 299 Kč.

Ebook 18 návodů pro skvělé fotografie z cest

Ebook 18 návodů pro skvělé fotografie nejen z cest.

Z ebooku se dozvíte, jak se připravit na cesty. Objevíte rady a tipy, jakým způsobem fotografovat mnoho situací, se kterými se na výletech, dovolené nebo i během roku setkáte. Například jak fotit krajinu, architekturu, místní obyvatele nebo západ slunce. Rovněž zjistíte, jak svůj fotoaparát ochránit v nepříznivých podmínkách. Budete vědět, že nemůžete vždy fotografovat vše, co vidíte. Kapitoly jsem doplnila hromadou ukázkových fotografií.

Ebook je ve formátu PDF, má 135 stran. Běžná cena 299 Kč.

Ebook Jak fotografovat v zimě

Ebook Jak fotogravot v zimě.

Naučíte se fotografovat během slunných mrazivých dní, ale také v době chumelenice, na horách, na zamrzlém rybníce, avšak i v teple domova provoněného cukrovím. Zvládnete zaznamenat období adventu, Vánoce, silvestrovské oslavy, ohňostroje. V e-knížce najdete i speciální kreativní techniky – jak si vytvořit šablonu na fotografování světýlek. E-book obsahuje více než 100 zimních fotografií, mnoho návodů a postupů.

Ebook je ve formátu PDF, má 135 stran. Běžná cena je 299 Kč.

Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu

Ebook Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu.

Baví vás fotografování květin? V ebooku se naučíte rozpoznat denní dobu, světelné podmínky, pracovat s hloubkou ostrosti a expozicí. Dozvíte se rady pro poutavou kompozici. Zjistíte, jak zachytit motýly a čmeláky. Seznámíte se s kreativními technikami pro focení květin venku i doma. To a ještě mnohem více na vás čeká ve dvoudílném ebooku, který obsahuje více než 140 fotografií květin.

Oba díly jsou ve formátu PDF, celkem mají 140 stran. Běžná cena je 299 Kč.

Ebook 7 věcí, které musíte vědět, než začnete fotit

Ebook 7 věcí, které musíte vědět, než začnete fotit.

Ebook vhodný pro úplné začátečníky. Zjistíte, v jakých situacích využít automatické, motivové a kreativní režimy. Jak správně nastavit expozici – ISO, clonu i čas a co je crop-faktor. Získáte krátké tipy pro poutavou kompozici, kdy je nejlepší denní doba pro fotografování a další užitečné rady pro fotografické začátky se zrcadlovkou.

Ebook je ve formátu PDF, má 45 stran.

K sadě dostanete i dva bonusy:

1) Příručka Jak komponovat či oříznout portrétní fotografii
a kartička s nákresem pro ořezávání u portrétních snímků ve velikosti platební karty. Vytiskněte si ji a mějte v terénu u sebe.

2) Expoziční plánky pro fotografování v plně manuálním režimu.
Plánky mají 2 části. V první jsou postupy, jak fotoaparát manuálně nastavit při fotografování během dne, ve druhé rady pro fotografování „na manuál“ v interiéru a když je málo světla.

Všechny ebooky Fotocesty mají hodnotu přes 1500 Kč. Objednejte si je výhodné sadě a mějte své foto studijní materiály na jednom místě.

Cena sady je 1049 Kč.

Kolekci ebooků není možné zakoupit.

Kolekce ebooků ke stažení do počítače

  • Kolekci ebooků si jednoduše stáhnete přímo do počítače.
  • Ebooky máte k dispozici elektronickou cestou pár minut po uhrazení.
  • E-knížky si můžete ponechat v počítači nebo je importovat do čtečky, tabletu nebo mobilního telefonu.

Ebooky v sadě podléhají autorským právům.


O autorce

Už řadu let se zajímám o svět barevných obrázků.
Fotím, píšu e-booky a články na blog. Tohle všechno mě moc naplňuje.
Kromě toho mě baví toulat se Českým rájem a cestovat.