Všechny ebooky Fotocesty na 16GB dual flash disku, který připojíte k počítači, tabletu i mobilu.

Udělejte si radost. Anebo překvapte foto kámoše originálním foto dárkem.

USB flash disk Adata s ebooky od Fotocesty.

Které návody s USB diskem získáte?


Ebook 20+1 návodů pro skvělé fotografie z cest

Ebook 18 návodů pro skvělé fotografie nejen z cest

Z ebooku neboli e-knížky se dozvíte, jak se připravit na cesty. Najdete v něm rady a tipy, jakým způsobem fotografovat mnoho situací, se kterými se na výletech, dovolené nebo i během roku setkáte. Například jak fotit krajinu, architekturu, místní obyvatele, vodu v pohybu či západ slunce. V e-knížce také zjistíte, jak svůj fotoaparát ochránit v nepříznivých podmínkách. Budete vědět, že nemůžete vždy fotografovat vše, co vidíte. Vše jsem doplnila hromadou ukázkových fotografií. 

Ebook je ve formátu PDF, má 135 stran. Běžná cena 299 Kč.


Ebook Jak fotografovat v zimě

Ebook Jak fotografovat v zimě

Naučíte se fotografovat během slunných mrazivých dní, ale také v době chumelenice, na horách, na zamrzlém rybníce, avšak i v teple domova provoněného cukrovím. Zvládnete zaznamenat období adventu, Vánoce, silvestrovské oslavy, ohňostroje. V e-knížce najdete i speciální kreativní techniky – jak si vytvořit šablonu na fotografování světýlek, i kterak do snímku vyčarujete sníh. E-book obsahuje více než 90 zimních fotografií, mnoho návodů a postupů.

Ebook je ve formátu PDF, má 80 stran. Běžná cena je 191 Kč.


Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu.

Ebook Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu

Baví vás fotografování květin? V ebooku se naučíte rozpoznat denní dobu, světelné podmínky či exponovat a pracovat s hloubkou ostrosti. Dozvíte se spoustu rad a tipů pro poutavou kompozici. Zjistíte, jak zachytit motýly a čmeláky. Objevíte tipy na foto lokality s kvetoucími květinami a seznámíte s kreativními technikami pro focení venku i doma. To a ještě mnohem více na vás čeká ve dvoudílném květinovém ebooku, který obsahuje více než 140 fotografií květin, spoustu tipů, rad a postupů.

Oba díly jsou ve formátu PDF, celkem mají 140 stran. Běžná cena je 291 Kč.


Ebook 8 věcí, které musíte vědět, než začnete fotit

Ebook 8 věcí, které musíte vědět, než začnete fotit

Ebook vhodný pro úplné začátečníky. Zjistíte, v jakých situacích využít automatické, motivové a kreativní režimy. Jak správně nastavit expozici – ISO, clonu i čas a co je crop-faktor. Získáte krátké tipy pro poutavou kompozici, kdy je nejlepší denní doba pro fotografování a další užitečné rady pro fotografické začátky se zrcadlovkou.

Ebook je ve formátu PDF, má 48 stran. 


Ebook 17 fíglů, jak foti pavučiny

Ebook 17 fíglů, jak fotit pavučiny

Milujete fotografování detailů? Pak se vám bude tento ebook hodit. Dozvíte se, kdy je správná doba pro zachycení křehkých pavučinek, tipy na kompozici i jak pavučina nejlépe vynikne. Naučíte se správně nastavit fotoaparát a zaostřit, objevíte spoustu dalších foto triků pro zachycení pavučinek.

Ebook je ve formátu PDF, má 24 stran.Mějte své foto studijní materiály a fotografie na jednom místě. 

Bonus navíc. Kolekci ebooků získáte na 16GB mini dual USB disku.

USB Flash disk typu 2 Adata UD320 má z jedné strany klasický USB konektor a z druhé strany redukci na konektor micro USB. Disk vám bude sloužit pro každodenní přenášení dat nejen mezi počítači, ale také do mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android 4.1 a vyšším.

Flash disk má kapacitu 16 GB. Na disku tak máte dostatek místa na další foto návody i své fotografie. Třeba na ty, které pomocí návodů z ebooků vytvoříte. USB disk je malý, lehoučký jako pírko, má i očko na poutko.Za kolik?

Součet všech položek je přes 1000 korun. 

Objednejte si celou sadu a ušetřete.

Celý komplet získáte levněji – pouze za 649 Kč.

A navíc na 16GB dual flash disku.

Poštovné v rámci České republiky zdarma. 

 


Velikonoční extra sleva brzy skončí

Už jen pár hodin do konce slevy...

O autorce

Už mnoho let fotím svět okolo a píšu o tom. Baví mě brouzdat Českem, cestuji, běhám, jóguji. Zajímám se o svět barevných obrázků. Začnete taky.

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.