Rubriky
Fototipy

Black Friday

[Akce ukončena] 23. 11. 2018 je černý pátek. Začínají předvánoční výprodeje. Co je černý pátek, jak se týká Fotocesty a vás? Místo nákupní horečky si raději užijte focení a zdokonalte své foto techniky. Během adventu a Vánoc se vám to bude třeba hodit. Už od čtvrtka 22. 11. 2018 nabízím každou e-knížku, produkt Fotocesty a Piny o 100 Kč levněji i fotokurz na úpravu fotografií o 500 Kč levněji. Zjistěte více.

Jelikož si lidé pod vánoční stromečky kupují i hodně fototechniky, a jak všichni asi víme, dobrý foťák z nikoho automaticky dobrého fotografa ještě neudělal, rozhodla jsem se přiložit Fotocestu „k dílu“.

Vyhlašuji Foto Black Friday!

Vyhněte se nákupnímu stresu a davovému šílení v obchoďácích a „naklikejte“ si on-line svůj fotografický um. Co od Fotocesty získáte:

1) Kolekce všech ebooků na 16GB USB dual flash disku

Běžná cena Kolekce ebooků na USB flash disku je 1099 Kč. Avšak na „černý pátek“ ji na Fotocestě koupíte o 100 Kč levněji. Za 999 korun. Podívejte se, které návody USB foto disk obsahuje

Vložte do objednávky kupón BLACKFRIDAY

2) Ebook Jak fotografovat v zimě

Obvyklá cena ebooku Jak fotografovat v zimě je 299 Kč. Ale pouze teď jej seženete se slevou 100 Kč. Za 199 korun. Tento ebook je obsažen v produktu č. 1.

Vložte do objednávky kupón BLACKFRIDAY

3) Ebook Komponujte fotky lépe a vynikněte v davu

Normální cena ebooku Komponujte fotky lépe a vynikněte v davu je 399 Kč. Nyní na „černý pátek“ si jej opatříte se slevou 100 Kč. Za 299 korun. Tento ebook je obsažen v produktu č. 1.

Vložte do objednávky kupón BLACKFRIDAY

4) Ebook 18 návodů pro skvělé fotografie nejen z cest

Standardní cena ebooku 18 návodů pro skvělé fotografie z cest je 299 Kč. Na „černý pátek“ si jej pořídíte se slevou 100 Kč. Za 199 korun. Tento ebook je obsažen v produktu č. 1.

Vložte do objednávky kupón BLACKFRIDAY

5) Ebook Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu

Běžná cena ebooku Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu je 299 Kč. Ale jen nyní jej seženete se slevou 100 Kč. Za 199 korun. Tento ebook je obsažen v produktu č. 1.

Vložte do objednávky kupón BLACKFRIDAY

6) Ebook Pokročilé úpravy fotografií v Adobe Lightroom

Obvyklá cena ebooku Pokročilé úpravy fotografií v Adobe Lightroom je 495 Kč. V podzimní akci jej kolega Marián nabízí za 395 Kč. Ale pouze teď jej seženete ještě levněji, se slevou 100 Kč. Za 295 korun.

Vložte do objednávky kupón BLACKFRIDAY

7) Fotokurz Zpracování fotografií v Adobe Lightroom

Přijďte na poslední letošní fotokurz úprav fotografií v Adobe Lightroom – je v plánu na středu 28. listopadu v Českém ráji. Běžná cena fotokurzu Zpracování fotografií v Adobe Lightroom je 1099 Kč. Avšak nyní se můžete naučit upravovat fotografie se slevou 500 Kč. Za 599 korun.

Vložte do objednávky kupón BLACKFRIDAYFOTOKURZ

Máte ve čtvrtek a v pátek fofr? „Černý pátek“ jsem prodloužila do neděle 25. 11. 2018 do 20:00. Potom ceny zase zvednu.

Tak co, vyrazíte do obchoďáku užít si nákupní šílenství, anebo se raději něčemu přiučíte, případně podarujete své blízké fotografky a fotografy?