Rubriky
Fototipy

Velikonoční Řehtačkoakce na Fotocestě

AKCE UKONČENA. 18. dubna 2019 je Zelený čtvrtek. Den obdarovávání. Jak se týká Zelený čtvrtek Fotocesty a vás? Získete e-knížky, produkty Fotocesty a fotokurzy o 100 Kč levněji. Zjistěte více.

Zelený čtvrtek je tu. Den milosrdenství a obdarovávání. Podle historických pramenů večer odlétají zvony z kostelů do Říma. Ve svatostáncích nastane až do sobotního večera ticho. Zvonění bude nahrazeno zvukem řehtaček – pokud tedy u vás kluci stále dodržují tradici a s řehtačkami pobíhají.

Co to všechno znamená na Fotocestě?

Abychom neměli bez zvonů moc smutno, bude vyřehtaná 😀
Vyfoťte si Velikonoce, beránka, foťte celé jaro, květiny, léto, dovolenou i podzim. Aby vám to šlo co nejlépe, vyřehtala jsem vám slevu na spoustu ebooků, produkt Fotocesty a fotokurzy, které spolupořádám.

Všechny ebooky, kolekci ebooků i fotokurzy teď získáte o 100 korun levněji. Na Zelený čtvrtek zeleného Karla IV.

Kdy akce končí? Zvony přifrčí z Říma zpátky o Bílé sobotě 20. 4. 2019 po západu slunce a Řehtačkoakci odzvoní.

Co se slevou od Fotocesty získáte?

1) Kolekce všech ebooků Fotocesty v sadě

Běžná cena Kolekce ebooků ke stažení do počítače je 1049 Kč. Avšak na Řehtačkoakci ji na Fotocestě koupíte o 100 korun levněji. Za 949 korun – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE. Kolekce obsahuje všech 6 ebooků Fotocesty.

Podívejte se, které foto ebooky získáte.

2) Ebook Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu

Obvyklá cena dvoudílného ebooku Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu je 299 Kč. Ale pouze v Řehtačkoakci jej pořídíte o 100 Kč méně. Za 199 korun – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE. Květinový ebook má dva díly. Je zaměřený na jaro a léto. Odhalíte základní a kreativní techniky pro focení květin venku, v botanické zahradě i doma. Tento ebook je obsažen i v produktu č. 1.

Omrkněte, které foto triky květinový ebook obsahuje.

3) Ebook 18 návodů pro skvělé fotografie z cest

Normální cena ebooku 18 návodů pro skvělé fotografie z cest je 299 Kč. Tentokrát si jej na Fotocestě opatříte o 100 korun levněji. Za 199 korun – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE. Ebook využijete na jaře, v létě i na podzim. Bude vám rádcem na vašich výletech, cestách a dovolených. Tento ebook je obsažen také v produktu č. 1.

Omrkněte, které návody s cestovatelským ebookem získáte.

4) Ebook Komponujte fotky lépe a vynikněte z davu

Obvyklá cena ebooku Komponujte fotky lépe a vynikněte z davu je 399 Kč. Ale v předvelikonoční akci jej seženete o sto korun levněji. Za 299 korun – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE. Kromě zlatého řezu, pravidla třetin se naučíte ve fotografii zdůraznit prostorovou hloubku, natrénujete si rámování, zbavíte se fotek plných balastu. Zjistíte, jak najít hlavní motiv nebo vytvoříte foto příběh. Tento ebook je obsažen i v produktu č. 1.

Podívejte se, jaké rady a tipy v ebooku o kompozici najdete.

5) Ebook Jak fotit barvy i mlhy podzimu

Standardní cena ebooku je 299 Kč, ale nyní jej pořídíte o 100 Kč levněji. Za 199 Kč – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE. V ebooku odhalíte návody na focení hub, tekoucí vody, dešťových kapek, pavučin nebo podzimních listů. Osvojíte si rady na focení zátiší. Budete umět najít barevné kontrasty. Tento ebook je obsažen rovněž v produktu č. 1.

Zjistěte, jaké podzimní rady ebook obsahuje.

Zřejmě už víte, že kromě blogování na Fotocestě spolupořádám fotokurzy s Mariánem z Piny.cz. Proto jsme se dohodli, že do této velikonoční akce přidáme i další e-booky a všechny aktuálně vypsané fotokurzy.

6) Ebook Jak mít ostré fotky

Normální cena ebooku Jak mít ostré fotky je 499 Kč. Marián jej nabízí v jarní slevě za 399 Kč. Ale na Řehtačkoakci ebook získáte o 100 korun levněji, za 299 Kč – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE. Naučte se základní techniky ostření v různých situacích a mějte fotky ostré jako břitva.

Odhalte, které ostřicí triky v ebooku najdete.

7) Ebook Rychlonávod na Adobe Lightroom

Běžná cena Rychlonávodu na Adobe Lightroom je 249 Kč. Marián jej nabízí v jarní slevě za 199 Kč. Avšak na Řehtačkoakci jej zakoupíte ještě o stovku levněji, za 99 Kč – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE. V ebooku najdete návody na základní editaci a úpravu fotek, které vám pomohou dostat ze svých snímků maximum.

Podívejte se, jaké návody v ebooku o postprodukci získáte.

8) Ebook Pokročilé úpravy fotografií v Adobe Lightroom

Běžná cena e-booku je 495 Kč. Marián jej nabízí v jarní slevě za 395 Kč. Avšak na Řehtačkoakci jej zakoupíte ještě o stovku levněji, za 295 Kč – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE. V ebooku najdete návody na pokročilé úpravy fotografií, které vaše fotky posunou na vyšší úroveň.

Podívejte se, jaké návody v ebooku o pokročilé postprodukci získáte.

9) Fotokurzy v Českém ráji

Vypsali jsme jarní termíny několika fotokurzů. Když si s objednávkou pospíšíte, pořídíte je taky o stovku levněji – v objednávce vložte kód REHTACKOAKCE.

Zjistěte, co se na fotokurzech v Českém ráji naučíte.

Vyřehtané Velikonoce a krásné foto jaro!